Techninė įranga

SmartStation

Leica SmartStation – elektroninis tacheometras su integruoru GNSS

 

Leica SmartStation leis Jums pamiršti tvirtų taškų, ėjimų ir įvairių sudėtingų sankirtų poreikį. Tiesiog laisvai pasirinkite SmartStation stovėjimo vietą, suorientuokite, o RTK nustatys stovėjimo taško koordinates cm tikslumu vos per kelias sekundes. Nusistatykite koordinates su GNSS, o toliau dirbkite su tacheometru. GNSS imtuvas sugeneruos koordinates, o Jūs toliau galėsite darbuotis su Leica SmartStation lazeriniu tacheometru. Nėra nieko papraščiau, kaip motorizuotas LEICA SMARTSTATION tacheometras!


Susisiekite ir sužinokite plačiau

Pilnai integruota ir suderinta GNSS ir tacheometro sistema


Ta pati programinė įranga skirta tacheometro ir GNSS imtuvo valdymui. Tiek tacheometras, tiek GNSS imtuvas ir jo komandos valdomos viename tame pačiame tacheometro ekrane. Visi darbai, matavimo duomenys ir projektiniai duomenys saugomis toje pat duomenų bazėje, atminties įrenginyje. Visi komponentai suderinti ir veikia be priekaištų - jokių kabelių, išorinių baterijų ar duomenų kaupiklių.

 

Dirbkite kaip su Leica SmartStation arba kaip su RTK GNSS imtuvu


Leica SmartStation modulinis dizainas leidžia įrangą naudoti įvairiai. Naudokite SmartStation, kai aplink nėra jokių kontrolinių taškų. Kai tik SmartStation tiklsiai nustatys tacheometro stovėjimo koordinates, nuimkite SmartAntenna, uždėkite ant gairės, prijunkite bet kurį Leica Viva duomenų kaupiklį (CS10, CS15, CS20, CS35) ir naudokite šį komplektą kaip įprastą GNSS imtuvą/roverį. Leica SmartStation taupo Jūsų kaštus ir užtikrina Jūsų darbo lankstumą bei greitį.

 

Klientai / partneriai