Techninė įranga

SmartPole

Leica SmartPole suteikia Jums visišką pasirinkimo laisvę – galite lengvai perjungti GNSS ir TPS, ir atvirkščiai. Kiekvieną tašką išmatuokite naudodamiesi GNSS arba TPS.

Greitai nustatysite abu TPS nustatymo taškus. Tiesiog palieskite piktogramą ir Leica SmartPole iškart keisis, suteikiant Jums maksimalų produktyvumą.


Susisiekite ir sužinokite plačiau

Palieskite ir perjunkite

 

Tiesiog palieskite piktogramą, o Leica Viva SmartPole iš karto pakeis GNSS į TPS ir atvirkščiai. Kiekvieną tašką išmatuokite vienu metu su TPS arba GNSS. Greitai nustatykite TPS ir GNSS TPS nustatymo taškams.

 

Jūsų nauda – visiškas lankstumas maksimaliam našumui.

 

Lengvas ir pilnas funkcionalumas


Leica GS12 SmartPole siūlo visą funkcionalumą ir maksimalų ergonomiškumą. Dėl papildomų funkcijų ir lankstumo pasirinkite Leica GS15.

 

Jūsų nauda - dirbkite visą dieną patogiai.On-the-Fly TPS funkcija

Išbandykite On-the-Fly TPS Setup Leica Viva SmartPole funkciją. Tiesiog pradėkite naudoti ir atlikite tyrimą atlikdami On-the-Fly nustatymą.

 

Jūsų nauda – nereikia iš anksto įvertinti orientacijos taškų, sutaupysite laiko tyrimo planavimui ir vykdymui.

 

Mėgaukitės prietaiso lankstumu

 

SmartWorx Viva


Leica SmartWorx Viva palengvina naudojimą iki naujo patogumo lygio. Naudodamiesi SmartWorx Viva ir SmartWorx Viva LT funkcionaliomis programomis, Jūs tiesiog  tampate produktyvūs.

 

Jūsų nauda – nedelsdami ir patogiai pradedamas darbas.

 

Derinkite lauko ir biuro darbus 

 

Leica Viva GNSS & TPS yra pagrįstas daugelio metų žiniomis ir patirtimi – patikimumas ir tikslumas yra pagrindinės Leica charakteristikos.

 

Jūsų nauda – visiškas pasitikėjimas, siekiant padidinti našumą.

 

 

 Klientai / partneriai