Specialūs pasiūlymai

Leica GS18 T – greičiausias pasaulyje GNSS imtuvas!

Leica GS18 T yra greičiausias GNSS imtuvas, kuriuo ypatingai lengva naudotis.

Naudodamiesi pažangia GNSS imtuvo antena ir RTK imtuvu jūs sutaupysite laiko sąnaudų, nes nebeturėsite vertikalaus pulto, kad lygintumėte burbulą.

Ši naujausia pažangiausia technologija, sujungianti GNSS ir inercinius matavimo vienetus (TJU), yra pirmasis pakreipimo kompensavimo sprendimas, imunizmas nuo magnetinių trikdžių, be kalibravimo.

 


Susisiekite ir sužinokite plačiau

Leica  „Captivate" sistema  užfiksuoja ir GNSS imtuvo Leica GS18 T duomenis lauke.  „Leica Infinity" programinė įranga apdoroja informaciją atgal į jūsų naudojamą skaitmeninį prietaisą (kompiuteris, planšetė, išmanusis telefonas). Lygus duomenų perdavimas užtikrina, kad darbų metu surinkti duomenys bus itin tikslūs, nes GNSS imtuvas Leica GS18 T geba išmatuoti gaires net jei GPS prietaisą laikytumėte netiksliai.

 

Leica programos Leica  „Captivate" ir Leica  „Infinity" dirba kartu su jūsų ankstesniais surinktais darbų metu duomenimis ir redaguoja projektus greičiau ir efektyviau.

 

Su integruotu kokybės užtikrinimu šis GNSS RTK roveris, Leica GS18 T įrašo matavimo metu išlygintas polius ir duomenis, užtikrina matavimo atsekamumą ir visišką kokybės ataskaitų teikimą.

Klientai / partneriai